ZN Alliance guild wars

Opis forum


#1 2009-05-11 20:59:20

Don Hanzo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-02
Posty: 107
Punktów :   

Poradnik

Od Blood Master


Pierwsze zadanie - Restigan the Eternal

Nie bierz questa na samym początku. Porozwalaj kolejne grupy i patrole i zbliżaj się do Tower of Courage. Restigan sam będzie szedł do was. Kiedy dojdzie do wieży Zacznie cos mamrotac pod nosem… Warkowie Dervy itd. niech staną w przejściu, dzięki temu Abyssal-e nie będą się panoszyć i ganiać monków. Podejdź weź nagrodę i bierz kolejnego questa (Restigan the Eternal ).

Drugie zadanie - Restigan the Eternal

Teraz uwaga: NIE atakujemy stworka imieniem Wailing Lord. Wyłaczamy czary obszarowe. Naszym celem są Banshee, po zabiciu ich Lord będzie na „zielono”. Polecam lurowanie. Ehh:) no nie było tak źle:). Bierz questa i ruszamy dalej.

Trzecie zadanie - Wailing Lord

Stop! Gdzie leziesz? No tak, jak zwykle to samo. Najpierw oczyszczacie drogę gryfom. One muszą przeżyć, co do jednego zakichanego piórka. Idźcie do wieży i z powrotem i wyrzynać wszystko co się rusza. Kiedy będziecie już blisko wyślijcie jakiegoś kolesia, żeby pobiegł po gryfy. (nie róbcie tego sami bo to jest nudne:/). Dopiero po wykonaniu tego zadania przyzywajcie golemy bałwany i co jeszcze chcecie, zdarza się że czasem one biorą gryfy.

Czwarte zadanie - Army of Darkness

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Idźcie w miejsce zielonego plusa i wytnijcie tam wszystko co jest. Nie brać questa! Teraz idziemy tam Gdzie jest czerwony plus i wycinamy oba smoki i to co chodzi niedaleko tego opustoszałego obozu. Teraz wródźcie po questa i znów do czerwonego plusa. Teraz nie będzie żadnego problemu.





Piąte zadanie - The Eternal Forgemaster

Idź do Świątyni i wytnij tam co jest(z głową). Przede wszystkim patrz na mapę! Są tu patrole wiec jeżeli nie dajecie rady z jakąś grupką a idzie patrol to w nogi. Wyciąłeś już wszystko? Porozmawiaj z centaurem i broń jego dobytku!

Szóste zadanie - Defend the Temple of War

Stój na środku. Potworki będą przybiegać, potrzeba tylko trochę cierpliwości. Przeciwnicy będą biegli czasem z 2 stron wiec warto się potem rozdzielić. Grup będzie 12.




Siódme zadanie - Restore the Temple of War

Według mnie jeden z najmilszych:), idziesz i siekasz pająki. Jedynym problemem może być trucizna. Same pająki nie są jakimiś wygórowanymi przeciwnikami. Kiedy zabijesz tyle ile trzeba wracaj po nagrodę.

Ósme zadanie - The Hunt

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Idąc na pająki zahacz po tego miłego pana. Jeżeli jesteście na NM to daję 100ecto jak powiecie mi jak z 2 lev tu wlazł:/. Ale do rzeczy, z powodu, iż jest to super ranger i Ty to n00b przy nim to każe Ci ubić 7 wilków. (Takiego wilka zabijasz solo Monkiem w kilka sek.;p) Są one porozrzucane po całej mapie. Do biegu…gotowi(?)…START!




Dziewiąte zadanie - Slaves of Menzies

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.(idźcie do niego dołem mapy a nie górą). Zanim weźmiecie questa musicie zrobić vq całego lasu. Tutaj lurowanie jest nieocenione, jest tu wielu przeciwników wiec musicie bardzo uwarzać. Quest polega na tym że pojaw się jeszcze więcej stworków. Trudność questa polega na tym aby walczyć tylko z 1 grupą.




Dziesiąte zadanie - Tower of Strength

To zadanie znajdziecie nidaleko naszego kochanego centaura przy obciachowym kowadle. Quest? Wybij kilka słabych grupek a potem jednego lepszego cienia (lepsz…hmmm ja tam różnicy nie widziałem xD)












Jedenaste zadanie - Khobay the Betrayer

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Widzisz ten zaznaczony obszar? Nieee… ten czerwoną linią. Tak, dobrze. Prawy dolny róg. Idź tam (przed wzięciem questa) zabij co jest idź po questa wródź zabij co będzie.  To co jest tutaj najtrudniejsze to, to, że w tym labiryncie mostów można się zgubić i koledzy mogą nie wytrzymać i Cię zreportować;p






Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.

Powodzenia w skrzyni:) Tym teamem zrobiliśmy fow w 3h;p Oblukajcie +2%;] nei zginąłem ani razu;p (Monk to podstawa)…

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Gdynia