#1 2009-03-05 19:57:37

Don Hanzo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-02
Posty: 107
Punktów :   

Jak dodać 30punktów atrybutów?

Brakujące AP
Masz 20 poziom a brakuje Ci tych 30 attribute pointów, co? ~~ Aby je zdobyć musisz wykonać parę questów.

Tyria

Zaczynamy w Crystal Desert (pustynia). Ruszamy do outpostu Destiny's Gorge. Otrzymujemy od Annelle Fipps quest "The Forgotten Ones". Każe nam znaleźć Sariss Yassith. Nasz cel znajduje się w Skyward Reach na południe od zachodniego wyjścia z Destiny's Gorge. Znajdujemy go, dostajemy zaliczenie i raz jeszcze z nim rozmawiamy, da nam nowy quest ("Forgotten Wisdom").

Znowu musimy kogoś znaleźć, jego brata tym razem - Siliss Yassith. Najlepiej od razu wyruszyć na południe do Arid Sea, gdzie go znajdziemy. Kiedy będziemy u celu zauważymy, że Siliss znajduje się na skale, na którą nie możemy wejść. Idziemy kawałek na wschód, obkrążamy piaskowo-skaliste wzniesienie (uwaga na Sand Wurm) aby od wschodniej strony wejść na nie i dalej przez most dostać się do miejsca, gdzie przebywa Siliss. W nagrodę za dotarcie do niego otrzymujemy 15 attribute points.

Czas na drugą część. Wykonaj wszystkie misje na pustyni, łącznie z pokonaniem Doppelganera, tak aby znaleźć się w Droknar's Forge w południowych Shiverpeaks. W tym mieście znajdujemy Vanyi, która zleca nam quest "The Hero's Journey", który jest dość prosty, wystarczy odzwiedzić outposty na pustyni: Destiny's Gorge, Hero's Audience i Seeker's Passage. Nim do niej wrócimy przyjmijmy co najmniej jeden z questów na zmianę pobocznej profesji. Wracamy do Vanyi, otrzymujemy nagrodę za wykonanie jej questu, a jeśli przyjeliśmy quest na zmianę drugiej profesji, to zleci nam kolejne zadanie - "The Hero's Challenge". Wyruszamy w góry! Mamy dwa wyjścia: robimy misję Ice Caves of Sorrow i po przeniesieniu na lokację Iron Mines of Moladune idziemy przez Frozen Forest na zachód do Copperhammer Mines albo idziemy od Droknar's Forge przez explorable: Talus Chute na północny-wschód, Ice Dome na wschód, Frozen Forest do Copperhammer Mines (północy-zachód lokacji Frozen Forest).

Gdy jesteśmy już obok wejścia do Copperhammer Mines zauważymy stojącą tam siostrę Vanyi, Sanyi. Rozmawiamy z nią i podążamy w jej ślady zabijając co napotkamy, później na końcu jeszcze jedno starcie z bossem. Po wykończeniu wroga wracamy do Vanyi (najlepiej teraz wejść własnie do Copperhammer Mines) do Droknar's Forge po naszą nagrodę - brakujące 15 attribute pointów.


Cantha

By dostać 2X 15 AP również należy wykonać 2 questy, w tym wypdku "Lost Treasure" oraz "An Unwelcome Guest".

Pierwszy jest dostępny w Ran Musu Gardens (po wykonaniu misji "Minister Cho`s Estate") od Raitahn Nem. Wystarczy podążać za strażnikiem, walcząc po drodze z zarażoną służbą oraz chorymi zwierzakami, aż dojdzie się do "skarbu".

Drugi dostaje się w Seitung Harbor od Zunraa, pod warunkiem, że została wykonana misja "Zen Daijun". Quest toczy się na tym samym terenie co ww. misja. Prowadząc ze sobą Kirin przez chmurki "Miasmy", należy je jedna po drugiej oczyścić (uwaga na zaraźliwość tego "związku", Kirin będzie rzucał na drużynę enchament powodujący jednorazowe pozbycie się tego świństwa, gdy użyje się skillu). Jeżeli Kirin zgnie, można go przyzwać ponownie w kapliczkach z dzwonami. Pod sam koniec należy jeszcze pokonać Corrupted Zunraa (19 lvl smiting Monk).

Elona

W Nightfall również została zachowana zasada wykonania dwóch zadań, po 15 punktów atrybutów każde. Oba zadania są dostępne w Twierdzy Słonecznych Włóczni (Sunspear Great Hall) u Runduk’a.

Pierwsze z zadań Rising the Ranks wymaga od nas osiągnięcia poziomu Starszego Sierżanta (Master Sergeant) tytułu Słonecznych Włóczni czyli 100 punktów. Punkty Słonecznych Włóczni są nagrodą za wykonanie zadań pobocznych oraz z linii fabuły. Dodatkowo przyspieszymy swój awans korzystając z premii za zabijanie konkretnych rodzajów potworów, które można dostać od strażników przy kapliczkach wskrzeszających.

Drugie zadanie również ma związek z tytułem Słonecznych Włóczni. Tym razem musimy osiągnąć poziom Pierwsza Włócznia (First Spear), co wymaga uzbierania 300 punktów Słonecznych Włóczni. Jak w przypadku pierwszego zadania w osiągnięciu celu pomogą inne zadania nagradzające nas punktami oraz premie od strażników.
Zadania na dodatkowe AP w Elonie są najłatwiejsze w porównaniu z poprzednimi kampaniami, a ich wykonanie nie wymaga dużej ilości czasu.

temat sciągnienty z guild wars pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
upadłość konsumenta Władysławowo pensjonaty