ZN Alliance guild wars

Opis forum


#1 2009-02-13 18:37:19

Don Hanzo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-02
Posty: 107
Punktów :   

trochę prawdy o graczach

ktoś to musi głośno powiedzieć,  ludzie w gw nie potrafią sobie pomagać na wzajem . Nie mówię o wszystkich, ale wielu i ogółem  w gw  jest problem z pomaganiem. Jak słyszę że ktoś woła 30x w tygodniu  o pomoc , nic nie robi tylko prosi i czeka bo nie ma cierpliwości by samemu dojść do tego to jestem chory...
A powinno być tak np.  ktoś się zbliża do trudnych  misji np. pustynia w propie, to powinien sobie samemu zorganizować ekipę  szukając ludzi którzy są bliżej lub dalej pustyni i pomóc szybciej dojść do niej i razem przejść trudną próbę ( to uczy zgrania się, można tak z wieloma ludzmi się zaprzyjaźnić i z pewnością osobą którym pomożesz , też ci pomogą ) a w razie kłopotów   to warto poczytać o poradach misji http://www.guildwars.pl/?art=212

Proponuje także by starsi gracze dawali przykład , zbierając ekipę na takie akcje robiąc je w grupie.  ja np. mógł bym się zając się misjami w propie , ale także mogą to być Vangi lub inne wypady...
ale czy takie zgranie jest możliwe

Offline

 

#2 2009-02-19 17:36:04

Sachmet Bast Et

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: trochę prawdy o graczach

jeśli jest wołanie a ja nie jestem w misji czy w vanqu - ide - staram się

ale śmiesznym jest wołanie o pomoc w pierwszych początkowych misiach. JA wiem, że nowa postać jest słaba i bez skili - jednak metoda przechodzenia ry na holowaniu nie jest metodą dobrą.

spotkałam raz w pierścieniu ognia w propie 10lvlowego woja - powiedzcie mi jakie on ma tam szanse? Moim zdaniem powinien LV nabić, zdobyć w qestach skile, kupić skile do odpowiedniego bulidu - by postać była silna, bo słabiutka postać nawet jak przeciągnie ją ktoś przez całą kampanię - jest postacią do niczego.

Kochani - cierpliwość - rozwój - a nie tylko eksploracja kampani do końca
Ale zgadzam się - musimy więcej współpracować


NPC

Offline

 

#3 2009-02-20 17:52:12

Tashia Vailexia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 27
Punktów :   

Re: trochę prawdy o graczach

10lv w Pierścieniu? Ja bym to nazwał pro player raczej, że wie jak tam się łatwo, szybko dostać. Ale nie bój żaby, takie rzeczy to tylko w propie :]


http://guildwars.arnapou.net/titre-11538-100000-en.gif

Offline

 

#4 2009-03-14 13:13:51

Sir Artek

Nowy użytkownik

400050
Skąd: Sandomierz
Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: trochę prawdy o graczach

Ostatnio rzadko gram w GW. A co do pomocy jak ktoś chce mogę pomóc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
upadłość konsumenta Władysławowo pensjonaty