ZN Alliance guild wars

Opis forum


#1 2009-02-28 01:00:48

Harvester Of Minds

Użytkownik

2832544
Skąd: Szczytno
Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 13
Punktów :   

Mesmer

Aż się dziwię, że nikt jeszcze tego wątku nie założył...

Na początek chcę odpowiedzieć wszystkim fanom wojów i innych brutalnych profesji - MESMER NIE JEST SŁABY!
Problem w tym, że mesem trzeba umieć grać - a nie każdemu chce się nabierać skilla w tym aspekcie. To prawda, w pve mes jest przydatny tylko w niektórych sytuacjach, zazwyczaj tam, gdzie można wykorzystać głupotę mobków (Empatia, Backfire, VoR). Ale każdego, kto powie, że mes jest słaby w pvp, wyzywam na udeptaną ziemię (notabene mesem ) i zapewniam, że krew przeciwnika napoi ziemię, a on sam szybko zrozumie, jakim błędem jest stawanie do walki przeciwko tak potężnej profesji. Przede wszystkim - mesmer to profesja służąca do masakrowania casterów. Każdy monk i ele panikuje na widok mesa (i słusznie ) - interrupty, energy denial, degeneracja - wszystko to jest domeną mesmera. Migrena, arcane conundrum, frustration i inne sympatyczne czary pomagają mesowi w ciężkim zadaniu, jakim jest wyłączenie z gry healera przeciwnej drużyny. Niech jednak profesje walczące wręcz nie myślą, że są bezpieczne - Empathy to jeden z najlepszych i najczęściej stosowanych hexów przeciwko fighterom.
Podsumowując, potęga mesa nie leży w zadawaniu dużych obrażeń jednym spellem czy wybitnemu wspomaganiu drużyny. Mes jest silny dzięki powodowaniu problemów, często ignorowanych. Każdy woj myśli "Eeee, co to jest, 40 dmg za atak". Jednak po pięciu, dziesięciu atakach zaczyna zauważać, co to znaczy. Monk nawet nie zauważy przerwania jednego czaru - jednak za drugim, trzecim, czwartym razem zacznie się denerwować. Dlatego właśnie mesmer jest tak potężną profesją - cały czas jest niedoceniany.


http://guildwars.arnapou.net/titre-15889-100000-en.gif

Offline

 

#2 2009-02-28 16:24:55

Tashia Vailexia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 27
Punktów :   

Re: Mesmer

Nie ma słabych profesji, są tylko słabi gracze.

Ja na przykład mógłbym powiedzieć, że sin jest słaby, bo jestem maksymalnym noobem jeśli chodzi o tę profesję. Tylko jak sobie przypomnę jak nieraz mój monk, woj, ele i wszystko inne zostało zgwałcone przez dobrego sina to aż mi się przykro robi. Tak samo jest z mesem.


http://guildwars.arnapou.net/titre-11538-100000-en.gif

Offline

 

#3 2009-03-01 12:21:25

Miszczu

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Mesmer

Tak szczerze i obiektywnie powiem, że mes jest chyba najpotężniejszą klasą na pvp, a na pve chyba jest dobry na pojedynczych kozaków. Drań dobry do wszystkiego ale chyba jest tak niedoceniany ze względu na trochę pedalski(?) wygląd mesmera (nie mesmerki).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora